İletişim

Bizi takip edin.


Hakkımızda

interior

39

Yıllık Deneyim

1985'te başlayan
Hikayemiz

“FEHMİ KORKMAZ” 1985 yılında, Antalya merkezde pazarlarda tatlı satarak mesleğe başlamıştır. İkinci kuşak TATLI ustası olarak mesleği devam ettirme kararı verip işi sahiplenmiş, zorluklara aldırış etmeden mesleğini icra etmiş, tulumba tatlısı ve halka tatlı konusunda iyi bir ustadır.

Antalya Çevresinde seyyarda olsa temiz ve disiplinli olmasından dolayı talep görmüş ve 2004 yıllarına kadar mesleği devam ettirmiştir.

Signature

2010

Mağazacılık serüvenine bir göz ocakla başlayan Oğuz, Selçuk, Gökhan kardeşler, annelerini ve babalarını da işe dahil ederek aile olarak yöresel ve kültürel lezzetlerden olan tulumba ve halka Tatlısını İnegöl halkına benimsetmiş, hızlı bir büyüme içerisine girmiş ve bir göz ocakla başladıkları işi kısa sürede büyüterek İnegöl’ün sembol tatlı markası olmayı başarmışlardır.

interior

2012

2012 yılına gelindiğinde, “OSMANLI TATLICISI” markası, kurucusu Fehmi Korkmaz Usta’nın liderliğinde ve maharetli Kardeşler Oğuz, Selçuk, Gökhan ustalarının da desteği aynı zamanda ortaklıkları ile büyümeye ve ününü artırmaya devam etmiştir.

interior

2013

Büyümeye ve ün kazanmaya başlayan “OSMANLI TATLICISI”, “OSMANLI TATLI” olarak ilk şubesi, 2013 yılına gelindiğinde, sembolü hâline geldiği İnegöl şehrinin kalbi Atatürk Caddesinde açılmış ve büyük ilgi görmeye başlamıştır.

interior

2014

2014 yılından itibaren, ürün yelpazesi genişletilerek şubeleşmeye başlamışlar ve şube sayısı hızla artmıştır. 2019 yılına kadar “OSMANLI TATLI” Bilecik, Bozüyük Yenişehir ve İnegöl ‘de 7 şube ile müşterilerini ağırlamaya devam etmiştir.

interior

2019

2010 yılından itibaren kendi sermayesi ile büyün “OSMANLI TATLI” Sahipleri Selçuk, Oğuz ve Gökhan kardeşler yılların tatlıcısı ve aynı zamanda ustaları olan Babaları FEHMİ USTA için bir vefa örneği sergileyerek yedinci şubeye babalarının ismi FEHMİ USTA ismini verdiler ve yeni bir serüvene yelken açtılar.

interior

2023

1985 yılında Fehmi Korkmaz'ın tatlı arabasıyla seyyar olarak tatlı satmasıyla başlayan hikayemiz sizlerin de desteğiyle ilerledi ve Türkiye'de sayısız şubeye ulaştı. Global bir marka olmayı hedefleyen “Milklaç” çok yakında tüm Türkiye'de olacak.

interior

Franchise

*Hızla büyüyen markamızın bu yolculuğunda
Franchise olmak ister misiniz?
Detaylar için tıklayın.. ↓

img img
reserved
icon icon